Prowadzenie
ewidencji
przychodu

Krótko mówiąc, ewidencja jest dokumentowaniem wszelkich przychodów zarejestrowanych przez firmę. Zbieranie tych danych ma na celu wyliczenie odpowiedniego opodatkowania w postępowaniu podatkowym, które w przeciwnym wypadku mógłby być wyliczony szacunkowo, co może być zupełnie niekorzystne dla firmy.

Prowadzenie ewidencji pomaga w utrzymaniu porządku finansowego wewnątrz firmy. Pomaga zoptymalizować zarządzanie posiadanymi środkami oraz planowaniem nowych inwestycji.  Pozwala to na na tworzenie nowych strategii na podstawie zebranych informacji. Jest to także skuteczny sposób na prowadzenie zgodnej ze stanem rzeczywistym księgowości, dzięki której w przypadku jakichkolwiek niezgodności wyjdziemy obronną ręką.

Prowadzenie ksiąg musi być prawidłowe i zgodne z prawdą, wszelkie dokumenty muszą być kompletne oraz poprawne. Konieczne jest także prowadzenie jej tak, aby możliwe było dokonanie niezbędnego weryfikowania, gdyby zaszła taka konieczność. Niezwykle konieczne jest także to, by księgi były w pełni aktualne, muszą zawierać informację, które pozwalają na terminowe przyszykowanie sprawozdania finansowego.
Z

Elastyczność

Przechowywanie dokumentacji może mieć miejsce zarówno w siedzibie firmy, jak i w biurze rachunkowym, które prowadzić może pełną księgowość i sprawować pieczę nad całą konieczna dokumentacją przedsiębiorstwa.
Z

Rzetelność i terminowość

Są naszymi priorytetowymi wartościami. Współpracując z nami masz pewność, że dokumentacja Twojej firmy będzie prowadzona rzetelnie, a wszystkie dokumenty będą zaksięgowane we właściwym terminie;

Z

Bezpieczeństwo

22 lata doświadczenia i sprawdzony system działania pozwala nam zagwarantować Ci, że prowadzona przez nas dokumentacja jest w prowadzona w sposób w pełni bezpieczny i zgodny z prawem.

Zaufaj specjalistom
Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie:

509 389 115