Nadzór
księgowy 

Nadzór księgowy pozwala na kontrolę wszelkich dokumentów i transakcji mających miejsce w obrębie danej firmy. Dzięki niemu mamy także dostęp do wszelkich niezbędnych sprawozdań, deklaracji podatkowych i zaświadczeń dla organów zewnętrznych.
Zastosowanie nadzoru księgowego jest niczym innym, jak przejęciem przez nas obowiązków głównego księgowego lub dyrektora finansowego danej firmy. Czasami nawet nieumyślny błąd w zapisach pociąga za sobą negatywne skutki prawne. Aby uniknąć tego typu niekomfortowych sytuacji, warto wziąć pod uwagę wynajęcie specjalistów, które poprowadzi rachunkowość w sposób profesjonalny, niedopuszczający żadnych błędów, a Twojej firmie zapewni 100% bezpieczeństwo w kwestiach podatkowych.

Wesprzemy Twoją firmę w zakresie:

N
weryfikowania ksiąg rachunkowych;
N
pomożemy podczas kontroli skarbowych podatkowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;
N
udzielimy wsparcia i informacji, dotyczących rachunkowości oraz przepisów;
N
obejmiemy nadzór i kontrolę przygotowywania bilansu, rachunków zysków i strat, a także zestawień zmian w kapitale;
N
sporządzimy deklaracje podatkowe, zweryfikujemy roczny podatek dochodowy od osób prawnych;

Prowadzony przez nas nadzór księgowy to przede wszystkim wsparcie dla Twojej firmy. Opiera się na wspólnym działaniu, które ma na celu bezpieczne i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i wszelkiej dokumentacji finansowej.

Z

Gwarancja

Korzystanie z nadzoru księgowego w naszym biurze daje Ci w 100% gwarancję poprawności wykonania wszelkich działań firmy;

Z

Przejrzystość dokumentacji firmy

Współpraca z nami pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do wcześniejszych działań, w przypadku, gdy trzeba coś wykazać lub zrewidować;
Z

Wiedza i doświadczenie

Mamy 22 lat doświadczenia w nadzorach księgowych oraz wspieraniu przedsiębiorców w obowiązkach związanych z rachunkowością. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Wybierając naszą usługę nadzoru księgowego, zawsze możesz na nas liczyć!

Zaufaj specjalistom
Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie:

509 389 115