Nadzór
księgowy 

Nadzór księgowy pozwala na kontrolę wszelkich dokumentów i transakcji mających miejsce w obrębie danej firmy. Dzięki niemu mamy także dostęp do wszelkich niezbędnych sprawozdań, deklaracji podatkowych i zaświadczeń dla organów zewnętrznych.
Zastosowanie nadzoru księgowego jest niczym innym, jak przejęciem przez nas obowiązków głównego księgowego lub dyrektora finansowego danej firmy. Czasami nawet nieumyślny błąd w zapisach pociąga za sobą negatywne skutki prawne. Aby uniknąć tego typu niekomfortowych sytuacji, warto wziąć pod uwagę wynajęcie specjalistów, które poprowadzi rachunkowość w sposób profesjonalny, niedopuszczający żadnych błędów, a Twojej firmie zapewni 100% bezpieczeństwo w kwestiach podatkowych.

Wesprzemy Twoją firmę w zakresie:

N
weryfikowania ksiąg rachunkowych;
N
pomożemy podczas kontroli skarbowych podatkowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;
N
udzielimy wsparcia i informacji, dotyczących rachunkowości oraz przepisów;
N

opracowanie polityki rachunkowości (zasad), w tym przygotowanie oraz wdrożenie zakładowego planu kont;

N

obejmiemy nadzór i kontrolę przygotowywania bilansu, rachunków zysków i strat, a także zestawień zmian w kapitale, wykonamy też sprawdzenie zestawienia obrotów oraz sald po zamknięciu każdego miesiąca;

N

sporządzanie bieżących deklaracji podatkowych, zweryfikujemy roczny podatek dochodowy od osób prawnych.

Prowadzony przez nas nadzór księgowy to przede wszystkim wsparcie dla Twojej firmy. Opiera się na wspólnym działaniu, które ma na celu bezpieczne i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i wszelkiej dokumentacji finansowej.

Z

Gwarancja

Korzystanie z nadzoru księgowego w naszym biurze daje Ci w 100% gwarancję poprawności wykonania wszelkich działań firmy;

Z

Przejrzystość dokumentacji firmy

Współpraca z nami pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do wcześniejszych działań, w przypadku, gdy trzeba coś wykazać lub zrewidować;
Z

Wiedza i doświadczenie

Mamy 22 lat doświadczenia w nadzorach księgowych oraz wspieraniu przedsiębiorców w obowiązkach związanych z rachunkowością. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, dlatego też oferujemy wsparcie merytoryczne. Wybierając naszą usługę nadzoru księgowego, zawsze możesz na nas liczyć!

Zaufaj specjalistom
Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie:

509 389 115

Proponujemy nie tylko skorzystanie z usługi nadzoru księgowego. Zajmujemy się również prowadzeniem ewidencji operacji gospodarczych, doradztwem podatkowym oraz analizą finansową firmy.

Zapraszamy.