Na każdym z nas ciąży obowiązek samodzielnego rozliczania podatku i brania pełnej odpowiedzialności za ewentualne błędy dlatego wybierz doradztwo podatkowe

Osobie niezorientowanej w prawie podatkowym w pewnych okolicznościach może być trudno odnaleźć się i zrozumieć pewne działania. Na szczęście zawsze można zwrócić się o pomoc do doradcy podatkowego. Z usług tych mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, a w każdym przypadku skorzystanie z doradztwa podatkowego poprzez biuro rachunkowe uchroni nas przed negatywnymi skutkami prawnymi.
Doradztwo podatkowe obejmuje:

  • udzielanie porad dotyczących obowiązków podatkowych;
  • sporządzanie i pomoc w sporządzaniu deklaracji i zeznań podatkowych;
  • reprezentowanie klientów w postępowaniu toczącym się przed organami podatkowymi;
  • udzielanie porad i wyjaśnień dotyczących innych kwestii niż podatkowe, takich jak składki ZUS, ubezpieczenia etc.;
  • doradztwo z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego;
  • prowadzenie ksiąg podatkowych i udzielanie wsparcia w tym zakresie;
  • udzielanie doradztwa z zakresu korzystania z pomocy publicznej dla przedsiębiorców.

Doradztwo podatkowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe przeznaczone jest dla różnych typów działalności i osób prywatnych. Oferujemy wsparcie dotyczące zawiłego prawa podatkowego, którego niezrozumienie przynieść może wiele negatywnych w skutkach konsekwencji. Nasza w pełni wykwalifikowana kadra śledzi wszelkie zmiany na rynku podatkowym. Ponadto każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne podejście oraz opiekę jednego z naszych księgowych lub księgowej, dzięki czemu współpraca przebiega sprawnie i obie strony są zorientowane w działaniach. Skorzystanie z usługi doradztwa podatkowego daje gwarancję poprawnego wywiązania się z zobowiązań podatkowych i spokój w prowadzeniu biznesu.

Warunkiem do wykonywania zawodu jest także posiadanie odpowiednich, wysokich kwalifikacji w tym wyższego wykształcenia, wiedzy specjalistycznej oraz doświadczenia z prawa finansowego i innych dziedzin prawa. Nasze biuro rachunkowe stale poszerza wiedzę swoich pracowników dzięki udziałom w konferencjach, szkoleniach i seminariach.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy zarówno profesjonalne doradztwo podatkowe długoterminowe, jak i pomoc w sprawach jednorazowych. Dodatkowo doradcę podatkowego obowiązuje tajemnica zawodowa, tak więc wszelkie istotne informacje dotyczące Państwa firmy pozostają bezpieczne. Przestrzegając zasad prawa, używając wiedzy najnowszej i działając w intencji dobra klienta, możliwe jest uzyskanie jak najlepszych rozwiązań dotyczących zagadnień podatkowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co nas wyróżnia?

Wybierając nasze biuro rachunkowe, zapewniamy 100% satysfakcję z naszych działań. Od ponad 22 lat prowadzimy profesjonalne usługi rachunkowe dla naszych klientów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, dokładność i terminowość. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje bezbłędne wykonanie zleconego nam zadania i kompleksową opiekę nad całym procesem rozliczenia.

Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku.

Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Sumienność, dokładność, terminowość.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

+
0
Lat na rynku
0
%
Zadowolonych klientów
+
0
Dokumentów przetworzonych elektronicznie

poprzez system SaldeoSmart

+
0
Wykwalifikowanych pracowników
+
0
obsługiwanych firm
+
0
Obsługiwane systemy informatyczne

Zapraszamy do kontaktu