Gabriela Ćwiękała

- Właściciel - W zawodzie od 1978 roku. Praca którą wykonuję jest równocześnie moją pasją którą dzielę z innymi poza zawodowymi zainteresowaniami.

Stefania Modrzyk

– specjalistka do spraw kadrowo-płacowych – w zawodzie od kilkudziesięciu lat. W naszym biurze od lat 18. Pasją Steni są egzotyczne podróże.

Joanna Szalbot

- specjalista ds. księgowych – kierownik biura zewnętrznego – w zawodzie od 18 lat. – zajmuje się głównie obsługą spółek prawa handlowego w siedzibie zleceniodawców. W naszym biurze rozpoczynała karierę zawodową jako uczennica liceum ekonomicznego , pracuje od lat 18. Pasją Joasi są podróże oraz aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną.

Profesjonalne usługi z zakresu pełnej księgowości świadczone przez najlepszych księgowych

Potencjałem biura GABI z Bielska-Białej oferującego usługi z zakresu pełnej księgowości są jego pracownicy. Stanowią zgrany zespół specjalistów, dla których kompetencja, profesjonalne przygotowanie i wiedza są wartościami nadrzędnymi. Nasi księgowi to specjaliści, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Niezwykle cennym dobrem, którym dysponujemy, i na który kładziemy duży nacisk jest umiejętność współpracy całego zespołu. Praca zespołowa jest sposobem na wykorzystanie kolejnego zasobu, różnorodnego doświadczenia zawodowego oraz wysokich kwalifikacji pracowników.

Nasze miejsce wśród innych biur i kancelarii księgowo-podatkowych wyznaczają nasi Klienci, których grono stale się powiększa, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dzieje się tak, ponieważ każdy księgowy pracujący w naszym biurze w Bielsku-Białej cechuje się wysokim profesjonalizmem podczas wykonywania swoich obowiązków.

Cenimy rozwój zawodowy i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach. Skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelarii prawnych i audytorskich.

Zespół księgowych, który stawia na innowacyjność

Stawiamy na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszych wersji oprogramowania Symfonia Faktura i Kasa, Symfonia Kadry i Płace, Symfonia MP, obsługujemy również oprogramowania XML oraz CDN OPTIMA firmy COMARCH S.A.

Świadczymy kompleksową obsługę, dbamy o całość powierzonych nam spraw, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Pomożemy zoptymalizować wydatki z jednoczesnym obniżeniem zobowiązań podatkowych.
Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych – organizacji zrzeszającej podmioty prowadzące działalność gospodarczą, której głównym celem jest reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych w niej przedsiębiorców. Jeżeli potrzebny jest Państwu księgowy, którego pracę wyróżnia rzetelność oraz profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego GABI w Bielsku-Białej.