Gromadzenie danych na temat czasu pracy pracowników oraz wypłacanie należnych im kwot jest zadaniem każdego działu księgowego. Można jednak przerzucić ten czasochłonny obowiązek na biuro rachunkowe, które dokona tego w sposób precyzyjny, profesjonalny i nieporównywalnie szybszy. Rozumiemy, że czasem można zagubić się w przepisach dotyczących poszczególnych sytuacji, dlatego wystarczy tylko dostarczyć nam podstawowe informacje, a my zajmiemy się kompletnym przygotowaniem odpowiednich zestawień płacowych, uwzględniając wszelkie okoliczności, takie jak L4 czy urlop.

Dla Państwa wygody będziemy także na bieżąco informować o terminach kończących się umów, opłatach składek i podatków. Co miesiąc otrzymają Państwo pełne zestawienie i wyciągi dla wszystkich pracowników, co znacznie ułatwi proces wdrażania wynagrodzenia.

Co nas wyróżnia?

Wybierając nasze biuro rachunkowe, zapewniamy 100% satysfakcję z naszych działań. Od ponad 22 lat prowadzimy profesjonalne usługi rachunkowe dla naszych klientów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, dokładność i terminowość. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje bezbłędne wykonanie zleconego nam zadania i kompleksową opiekę nad całym procesem rozliczenia.

Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku.

Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Sumienność, dokładność, terminowość.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

+
0
Lat na rynku
0
%
Zadowolonych klientów
+
0
Dokumentów przetworzonych elektronicznie

poprzez system SaldeoSmart

+
0
Wykwalifikowanych pracowników
+
0
obsługiwanych firm
+
0
Obsługiwane systemy informatyczne

Zapraszamy do kontaktu