Jako forma najwyższej ewidencji zdarzeń gospodarczych danej firmy, pełna księgowość jest pełnym systemem, który zapewni Państwu kompleksową opiekę nad wszelkimi operacjami finansowymi firmy.

Wymóg prowadzenia pełnej księgowości przez podmioty spełniające określone warunki jest narzucony przez prawo i wymaga dokładnych analiz na dwóch równoległych kontach, tak aby nie było mowy o żadnym niedopatrzeniu.

Pełna księgowość jest niezwykle precyzyjnym i skomplikowanym systemem ewidencyjnym. Dzięki tej metodzie możliwe jest uzyskanie pełnego obrazu finansowej przedsiębiorczości.

Obowiązkiem prowadzenia pełnej księgowości objęci są:

  • osoby fizyczne;
  • spółki cywilne osób fizycznych;
  • spółki jawne osób fizycznych;
  • spółki partnerskie.

Od 2016 roku objęte tym obowiązkiem są także osoby, które prowadzą działy specjalne produkcji rolnej. Powierzenie prowadzenia księgowości profesjonalnemu biuru rachunkowemu to gwarancja prawidłowego dokumentowania wszelkich finansowych działalności firmy. Jest to również skarbnica wiedzy dla każdego przedsiębiorcy, a nadzór księgowy pozwala na kontrolowanie wydatków i szukanie możliwych rozwiązań w trudnych sytuacjach. Szczególnie przydatne jest to w przypadku dużych firm, które mają różne źródła finansowania.

Prowadzenie inwentaryzacji majątku i zobowiązań, pozwalają na dostrzeżenie zmian oraz tendencji tychże zmian. Pozwala to na sprawdzanie, na jakim poziomie są zobowiązania, które podjęła firma, w tym także kredyty, spłacenia, zobowiązania, czy faktury realizowane są terminowo, jakim zmianom ulega posiadanie firmy, czy posiadany majątek ulega zwiększeniu, czy zmniejszeniu. Wszystkie te informacje są poddawane analizie, dzięki czemu łatwiej zaplanować działania na najbliższe lata. Możliwe jest także ustalenie spójnej polityki budżetowej, a także podatkowej. Nasze biuro rachunkowe, z siedzibą w mieście Bielsko-Biała prowadzi pełną księgowość dla wielu przedsiębiorstw, zdobyte dzięki temu doświadczenie pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biuro rachunkowe BR-Gabi

Zasady prowadzenia pełnej księgowości są skodyfikowane i jasno określone przez prawo, dlatego nie występuje możliwość wymyślania własnych zasad lub uchylania się od określonych powinności. Jest to także konieczne narzędzie do planowania strategii rozwoju firmy pewnym momencie jej rozbudowy. Dzięki wykorzystaniu tego systemu zawsze będziemy wiedzieć, gdzie dokładnie są nasze pieniądze w danym momencie, co pozwoli na efektywne zarządzanie nimi.

Co nas wyróżnia?

Wybierając nasze biuro rachunkowe, zapewniamy 100% satysfakcję z naszych działań. Od ponad 22 lat prowadzimy profesjonalne usługi rachunkowe dla naszych klientów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, dokładność i terminowość. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje bezbłędne wykonanie zleconego nam zadania i kompleksową opiekę nad całym procesem rozliczenia.

Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku.

Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Sumienność, dokładność, terminowość.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

+
0
Lat na rynku
0
%
Zadowolonych klientów
+
0
Dokumentów przetworzonych elektronicznie

poprzez system SaldeoSmart

+
0
Wykwalifikowanych pracowników
+
0
obsługiwanych firm
+
0
Obsługiwane systemy informatyczne

Zapraszamy do kontaktu