Przeprowadzenie ewidencji działalności gospodarczej jest konieczne, by rozpocząć zakładanie firmy. Należy pamiętać, że nie posiadanie wpisu do rejestru jest poważnym wykroczeniem i ciągnie za sobą skutki karne. Jeżeli są Państwo zdecydowani na założenie własnej działalności gospodarczej i chcą oszczędzić sobie nerwów, a przede wszystkim zyskać na czasie, chętnie przygotujemy dla Państwa kompletny zestaw dokumentów, które należy złożyć do ewidencji.

Powierzenie nam tego zadania pozwoli załatwić wszelkie formalności bezbłędnie, bez konieczności wnoszenia korekt. Pozwoli to także na uniknięcie złożenia nieprawdziwych informacji, których wymuszona przez urząd poprawa może być nieprzyjemnym doświadczeniem. Jeżeli cenią sobie Państwo swój czas i życzą sobie mieć wszystko pod kontrolą, chętnie oferujemy swoje usługi ewidencyjne.

Co nas wyróżnia?

Wybierając nasze biuro rachunkowe, zapewniamy 100% satysfakcję z naszych działań. Od ponad 22 lat prowadzimy profesjonalne usługi rachunkowe dla naszych klientów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, dokładność i terminowość. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje bezbłędne wykonanie zleconego nam zadania i kompleksową opiekę nad całym procesem rozliczenia.

Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku.

Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Sumienność, dokładność, terminowość.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

+
0
Lat na rynku
0
%
Zadowolonych klientów
+
0
Dokumentów przetworzonych elektronicznie

poprzez system SaldeoSmart

+
0
Wykwalifikowanych pracowników
+
0
obsługiwanych firm
+
0
Obsługiwane systemy informatyczne

Zapraszamy do kontaktu