Na podstawie przedłożonych przez Klienta bądź sporządzonych przez nas sprawozdań finansowych, dokonujemy rzetelnej analizy sytuacji ekonomiczno-finansowej firmy. W zależności od zgłoszonych przez Klienta potrzeb biuro GABI z Bielska-Białej dokonuje analizy finansowej w różnych układach. Przy wyborze określonego rodzaju analizy bierzemy pod uwagę konkretne potrzeby osób zarządzających i właścicieli. Najczęściej wybór obejmuje kilka rodzajów analizy finansowej w ich logicznym połączeniu.

Analiza finansowa firmy pozwoli na otrzymanie czytelnego i dokładnego stanu Państwa firmy oraz podjęcie działań mających na celu optymalizację jej wydajności w obliczu najnowszych tendencji rynkowych. Decyzje dotyczące przyszłości firmy powinny być oparte o dokładne badania jej stanu i wzięcie pod uwagę wszelkich możliwości i zagrożeń. Jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne doradztwo w tym zakresie oraz rozplanowanie odpowiedniej strategii dotyczącej rozwoju Państwa firmy.

Co nas wyróżnia?

Wybierając nasze biuro rachunkowe, zapewniamy 100% satysfakcję z naszych działań. Od ponad 22 lat prowadzimy profesjonalne usługi rachunkowe dla naszych klientów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, dokładność i terminowość. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje bezbłędne wykonanie zleconego nam zadania i kompleksową opiekę nad całym procesem rozliczenia.

Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku.

Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Sumienność, dokładność, terminowość.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

+
0
Lat na rynku
0
%
Zadowolonych klientów
+
0
Dokumentów przetworzonych elektronicznie

poprzez system SaldeoSmart

+
0
Wykwalifikowanych pracowników
+
0
obsługiwanych firm
+
0
Obsługiwane systemy informatyczne

Zapraszamy do kontaktu